Jak nosić sukienki ołówkowe

Autor: MA
Jak nosić sukienki ołówkowe

Sukienka ołówkowa jest obecna w szafie prawie każdej kobiety. Jej prostota oraz rosnąca popularność sprawia ,że sięga po nią coraz więcej kobiet. Podkreśla kobiece kształty, ale nie odsłania za dużo ciała dzięki czemu jest kreacją odpowiednią do każdej sytuacji. Nie pasuje od razu do każdego kształtu ciała, ale po dobraniu odpowiednich dodatków podkreśli zalety każdej sylwetki.

Klepsydra

W przypadku kobiet o sylwetce w kształcie klepsydry sukienka ołówkowa zawsze jest dobrym wyborem. Podkreśli wąską talie oraz kobiece kształty. W zależności od gustu możemy wybrać model z głębszym dekoltem lub całkowicie zasłaniający biust. W sytuacji gdy nasze biodra są zbyt szerokie powinnyśmy użyć paska, który zwróci uwagę na talię.

Gruszka

Kobiety reprezentujące sylwetkę w kształcie gruszki nie powinny rezygnować z sukienek ołówkowych. Szersze barki oraz pokaźny biust nie powinien być powodem do wstydu. Także w tym przypadku sukienka olówkowa jest w stanie podkreślić zalety figury. W tym przypadku należy poświęcić więcej czasu na znalezienie najbardziej odpowiedniego modelu, dzięki czemu będziemy się czuć w niej kobieco. Warto także zwrócić uwagę czy sukienka jest zwężana do dołu. Dzięki takiemu krojowi zapobiegniemy układaniu się kreacji w kwadrat i nadmiernego podkreślenia kształtów, na które nie koniecznie chcemy zwracać uwagę. Ważne jest także z jakiego materiału została wykonana sukienka, najlepiej by nie była zrobiona ze sztucznych błyszczących materiałów. W przypadku bardzo szerokich bioder, tak jak w przypadku kobiet o ciele w kształcie klepsydry należy zastosować pasek podkreślający talie.

Jabłko

Głównym problemem w tym kształcie figury może być zbyt zaznaczony brzuch. Sklepy na szczęście oferują sukienki, które są w stanie ukryć ponadprogowe kilogramy oraz sprawić ,ze będziemy czuć się kobieco. Przy wyborze warto postawić na proste sukienki bez zbędnych akcesoriów, którę będą przykuwać wzrok do mankamentów naszego ciałą. Jeżeli posiadamy zgrabne nogi możemy je zaakcentować poprzez sukienkę z wycięciem z boku.

Sukienka ołówkowa jest obowiązkowa w garderobie każdej kobiety. Pasująca do każdej okazji, podkreśli zalety każdej figury.

KOMENTARZE (0)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany ani zapisany w żadnej bazie.