Jak działa lipolaser?

Autor: KC
Jak działa lipolaser?

Tygodnie mijają, a Ty nadal nie widzisz efektów diety i wizyt na siłowni? Być może czas na bardziej skuteczne działania! Lipolaser to urządzenie, które pozwoli pozbyć się tkanki tłuszczowej szybciej. Wystarczy kilka sesji, aby zauważyć realną zmianę i pokochać swoje ciało na nowo.

Lipolaser to urządzenie elektryczne emitujące promieniowanie – strumień światła ma długość 650 do 660 nm. Jego zadaniem jest redukcja tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany za pomocą lipolasera oferowany jest przez coraz więcej gabinetów kosmetycznych w Polsce. Jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny, a jednocześnie bardzo skuteczny. Już po pierwszych seriach przekonamy się, że nasza skóra jest bardziej ujędrniona, cellulit wygładzony, a sylwetka nabiera smukłości.

Jak działa lipolaser?

Lipolaser rozbija strukturę tkanki tłuszczowej znajdującej się pod skórą tego obszaru ciała, na który nakierujemy urządzenie. Wszystko dzięki mocnemu strumieniowi światła, które dociera w głębsze powłoki ciała i doprowadza do rozbicia trójglicerydów do wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu. Cząsteczki te, w nowej postaci, trafiają do układu limfatycznego, a następnie są usuwane z organizmu. Lipo laser nie uszkadza przy tym tkanek okalających tkankę tłuszczową. Nie ingeruje w strukturę układu krwionośnego ani nie dociera do kości.

Jak wygląda zabieg?

Osoba poddawana zabiegowi odczuwa jedynie lekkie ciepło głowicy przesuwającej się po ciele. Osoba wykonująca zabieg powoli przesuwa laserem po skórze, nie doprowadzając przy tym do żadnego poczucia dyskomfortu. Jednorazowa sesja trwa od 10 do 40 minut. Po zabiegu można powrócić do swojej codziennej aktywności, niepotrzebna jest żadna rekonwalescencja ani odpoczynek. Przez 2 tygodnie po zadziałaniu laserem na skórę należy unikać stosowania na skórę środków rozgrzewających (np. maści). Nie należy też w tym czasie opalać skóry.

Lipolaser do usuwania tłuszczu – ile kosztuje zabieg?

Ceny zabiegów są zróżnicowane i zależą przede wszystkim od obszaru ciała, które chcemy potraktować laserem. Koszty ostateczne zależą też w pewnej mierze od renomy gabinetu kosmetycznego, a także od miasta, w którym stacjonuje nasz upatrzony kosmetolog. Najwyższe ceny można spotkać w większych miasta, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław lub Poznań. Przykładowa cena jednorazowego zabiegu lipolaserem na brzuch wynosi średnio 120-150 zł. Aby lipo laser przyniósł nam wymierne korzyści, konieczne jest przeprowadzanie zabiegów cyklicznie: wskazane jest rozpoczęcie od serii 8-10 spotkań, z częstotliwością nie mniejszą niż dwa spotkania tygodniowo.

KOMENTARZE (0)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany ani zapisany w żadnej bazie.