Jakie korzyści zdrowotne daje SPA?

Autor: PM
Jakie korzyści zdrowotne daje SPA?

Nowoczesne zabiegi SPA przynoszą ogromne korzyści dla zdrowia. Dziś to już nie tylko relaks i odpoczynek, ale kompleksowe zabiegi dla ciała i duszy w uzdrowiskach.

Zabiegi SPA - korzyści zdrowotne

Filozofia wellness odnosi się do przekonania o holistycznym podejściu do zdrowia. Miejsce kojarzy się z relaksem, odpoczynkiem i wyciszeniem. Nie sposób jednak pominąć wpływu zabiegów na zdrowie. Samo odprężenie wpływa na ukojenie, uspokojenie i wyciszenie, co niewątpliwie wpływa na codzienne funkcjonowanie. Umysł się odpręża, a ciało regeneruje.

Niewątpliwą zaletą są oczywiście masaże. Dobroczynnie wpływają na skórę, układ krążenia i obniżają poziom stresu. Ponadto usprawniają przepływ limfy, co wpływa również na układ oddechowy i ruchowy. Masaże pomagają na bóle mięśni. Prawidłowo wykonany pomaga dostarczyć do nich tlen i substancje odżywcze. Dzięki temu zyskują stawy i kręgosłup, a ciało i skóra wyraźnie się ujędrniają.

Zabiegi SPA pod Warszawą

Centrum SPA pod Warszawą i szereg zabiegów zdrowotnych oferuje obiekt EVA Park Life & SPA. W ofercie również odnowa biologiczna oraz najnowocześniejsze zabiegi kosmetyczne. Błogi relaks i wyjątkowy mikroklimat to idealne warunki, by zregenerować ciało i duszę.

Wykorzystując okoliczne bogactwo natury, stworzono basen solankowy, który stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów. Taka kąpiel nie tylko odpręża, ale działa antyseptycznie i odświeżająco. Dodatkowo można skorzystać z aromatycznego peelingu na bazie soli jodowo-bromowej.

Obiekt może się pochwalić również znakomitymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Wśród nich nawilżające, ujędrniające i liftingujące programy, które nie tylko poprawiają wygląd skóry, ale modelują owal twarzy, likwidują oznaki starzenia, zmęczenia. Miejsce ponadto dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który umożliwia również modelowanie sylwetki, redukcję cellulitu i blizn.

Wspomniane wcześniej masaże to możliwość dostosowania zabiegu do potrzeb organizmu. Dzięki temu można rozluźnić mięśnie i przeciążone stawy. Każdy gość może dodatkowo wzmocnić metabolizm ciała i krążenie, a wszystko to w przyjaznej atmosferze spokoju i relaksu w otoczeniu cudownego aromatu olejków.

Walory zdrowotne SPA są nie do przecenienia. Sam pobyt, który relaksuje, daje już korzyści dla ciała i ducha, a pozbywając się stresu, wzmacnia się organizm. To nie tylko idealne miejsce na wypoczynek, ale sprawdzony sposób na regenerację sił i kompleksową odnowę.

KOMENTARZE (0)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany ani zapisany w żadnej bazie.