Zestawy do paznokci hybrydowych - jak wybierać?

Autor: ID
Zestawy do paznokci hybrydowych - jak wybierać?

Jeszcze nie tak dawno hybrydowe malowanie paznokci wykonywały w zasadzie tylko wykwalifikowane kosmetyczki. Jednak dzisiaj każda z Was może zrobić to samodzielnie. Kompletne zestawy do paznokci hybrydowych sprawiają, że uzyskanie estetycznego efektu staje się całkiem proste. Jednak jak wybrać właściwy zestaw, który umożliwi proste malowanie paznokci przy użyciu hybrydy?

Hybryda do paznokci - na czym to polega?

Manicure hybrydowy wielu osobom wydaje się czymś bardzo skomplikowanym. Tym samym wiele z Was nie podejmuje się samodzielnego wykonania tego rodzaju manicure. Okazuje się natomiast, że tak naprawdę nie jest to nic skomplikowanego. Standardowy manicure hybrydowy polega na nałożeniu barwnika na paznokcie, a następnie utrwaleniu go przy pomocy lampy UV. Dobra hybryda do paznokci gwarantuje długotrwały efekt.

Wybór zestawu do paznokci hybrydowych

Przeglądając zestawy do paznokci hybrydowych, zwracajcie uwagę na to, co zawierają. Przede wszystkim sprawdźcie ile kolorów lakieru zawiera się w zestawie. Ponadto, zwróćcie uwagę na to, czy są to odpowiadające Wam kolory. Kluczowym elementem zestawu jest lampa UV. Dobrze, aby była ona dosyć duża, w przeciwnym razie wykonywanie hybrydy do paznokci będzie bardzo niekomfortowe. Kompletne zestawy do hybryd zawierają również zestaw akcesoriów umożliwiających wykonanie manicure. W zestawie powinny się znaleźć również takie elementy, jak cleaner cz pilnik do paznokci.

Pozornie mogłoby się wydawać, że zestawy do manicure hybrydowego powinny być do siebie raczej podobne. W rzeczywistości tym co je łączy, jest obecność podstawowych elementów. Jednak każdy zestaw jest nieco inny. Różnica polega głównie na odmiennych kolorach lakierów oraz na ilości akcesoriów dołączanych do zestawu.

KOMENTARZE (0)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany ani zapisany w żadnej bazie.