Praca marzeń - zwiedzanie świata i randkowanie przez aplikację

Autor: IS
Praca marzeń - zwiedzanie świata i randkowanie przez aplikację

Aplikacja randkowa Bumble oferuje pracę i poszukuje singli, którzy chcieliby zwiedzać świat. Dla osób lubiących podróżować i poznawać nowych ludzi może to być praca marzeń. 

Aplikacje randkowa - nowi ludzie i podróże

Poznawanie nowych ludzi może być trudnym wyzwaniem, zwłaszcza w czasach pełnych technologii, gdzie na każdym kroku spotykamy ludzi wpatrzonych w ekrany swoich telefonów czy laptopów. Z pomocą przyszły nam aplikacje randkowe, dzięki którym możemy poznać nowe osoby, które podobnie jak my są otwarte na nowe znajomości, szukają przyjaciół lub drugiej połówki. Twórcy aplikacji Bumble poszli o krok dalej. Zaproponowali rozwiązanie, dzięki któremu użytkownik aplikacji będzie mógł nie tylko poznawać ludzi i randkować, ale również podróżować, a do tego... za pieniądze! Praca polegająca na zwiedzaniu pięknych miejsc na całym świecie i poszukiwaniu miłości swojego życia z pewnością cieszyć się będzie ogromnym zainteresowaniem.

Praca marzeń - randkowanie i zwiedzanie świata

Od kilku dni na oficjalnych kanałach w mediach społecznościowych aplikacja Bumble publikuje informacje dotyczące ich nietypowej oferty pracy. Jakie są wymagania? Głównym zadaniem pracownika byłoby podróżowanie po świecie i umawianie się na randki, korzystając z aplikacji. Wszyscy zainteresowani zaaplikowaniem na to stanowisko muszą być przygotowani na wyjazd z domu na rok. W tym czasie będą oni odwiedzać kraje, takie jak Australia, Wielka Brytania, Kanada, a nawet Stany Zjednoczone. Z każdego odwiedzonego miejsca pracownik będzie zobowiązany przygotować relację, która następnie zostanie udostępniona na profilach społecznościowych Bumble. 

Jak zdobyć pracę marzeń?

"Jesteśmy globalną firmą, która za jeden z najważniejszych celów postawiła sobie łączenie ze sobą ludzi, których większość otwarta jest na nowe znajomości. [...] Liczba naszych użytkowników wciąż rośnie, musimy stale poszerzać naszą wiedzę o kulturze randkowej tak, aby lepiej zrozumieć, w jakim kierunku powinna rozwijać się nasza aplikacja - mówi w wywiadzie Chelsea Marclin z firmy Bumble.

Twórcy aplikacji Bumble czekają na zgłoszenia do 14 czerwca. Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, jesteś otwarta na nowe doświadczenia i chcesz umawiać się na randki w urokliwych miejscach na całym świecie, ta praca mogłaby przejść Twoje najśmielsze oczekiwania! Czasu pozostało niewiele, więc nie ma na co czekać. Może to właśnie Ty jesteś wymarzoną kandydatką na to stanowisko?

KOMENTARZE (0)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany ani zapisany w żadnej bazie.