Jakie perfumy na prezent?

Autor: MA
Jakie perfumy na prezent?

Każdy miał kiedyś ten problem. Zbliżające się urodziny bliskiej osoby i brak jakichkolwiek pomysłów na prezent. Dobrym pomysłem w tym wypadku będzie zakup flakonika perfum. Istnieje oczywiście ryzyko, że dany zapach nie spodoba się solenizantowi, czy solenizantce. Przy wyborze powinniśmy sugerować się gustami osoby, dla której kupujemy perfumy, a nie własnymi. Jakie perfumy kupić by osoba, którą obdarowywujemy była zadowolona?

Dla kogo perfumy

Kiedy decydujemy się na zakup perfum powinniśmy dobrze znać osobę, której je kupujemy. Znajomość gustów danej osoby znacznie ulatwi nam dobór perfum. Flakonik perfum może okazać sie w takim wypadku strzałem w dziesiątkę. Dobrze dobrane perfumy sprawią ogromną przyjemność, a właściciel noszący ich zapach będzie pamiętał o nas za każdym razem, gdy ich użyje.

Jak dopasować zapach?

Postaraj się dowiedzieć jakich perfum używa osoba, którą chcesz obdarować. Możesz delikatnie nawiązać do tego w rozmowie albo podczas wizyty w domu sprawdzić stojące w łazience perfumy. Możesz również sprawdzić, czy perfumy, których używa solenizant nie występują w limitowanych/specjalnych edycjach. Niecodzienna edycja ulubionych perfum będzie na pewno dobrym prezentem. Firmy oprócz perfum, posiadają w swoich liniach także kosmetyki o podobnych zapachach. Zakup żelu pod prysznic, czy balsamu po goleniu będącego z tej samem linii co perfumy będzie również świetnym pomysłem.

Jakie perfumy najlepsze?

Wszystko zależy od gustów. Na szczęście można posiłkować się opisami producentów oraz pomocą doradców w perfumeriach. Dla młodej energicznej kobiety proponujemy perfumy marki Chloe. W przypadku dojrzałych mężczyzn lepiej zakupić perfumy, które będą zawierały w sobie piżmo. Uniwersalne dla mężczyzn będą także perfumy o lekkich drzewnych oraz owocowych zapachach. Istnieją także perfumowe zapachy, które w przypadku braku sprecyzowanych gustów będą również dobrym wyborem. 

Perfumy są bardzo intymnym prezentem. Podarowanie najbliższej osobie flakonika pasującego wonią do jego temperamentu bedzie na długo zapamiętanym prezentem. 

 

KOMENTARZE (0)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany ani zapisany w żadnej bazie.